Ürünler

FM200 SÖNDÜRME SİSTEMİ

Her yıl dünyanın çeşitli yerlerinde çıkan küçük mutfak yangınları, gerekli önlemler alınmadığı için tüm yapıyı tehdit eder hale gelmektedir.Bu nedenle küçük bir mutfak yangını alışveriş merkezi, otel v.b. binaların tümüne zarar verdiğinden milyonlarca dolar maddi kayba aynı zamanda da iş ve hizmet kaybına sebep olmaktadır. Son derece basit ve ekonomik bir şekilde önlem almak, hasarı önlemede büyük oranda başarı sağlamaktadır. Ümit Yangın ve Güvenlik - fm200 söndürme sistemleri mutfak davlumbaz yangınlarının söndürülmesinde en etkili çözümdür.

fm200 söndürme sistemleri,ankara söndürme sistemleri,ümit yangın ve güvenlik, yangın tüpü dolumu, en ucuz yangın tüpü, ostim yangın firması, kalite, yangın eğitimii sertifikalı yangın eğitimi, otomatik söndürme sistemleri

İletişim Bilgileri

Adres: İvedik Organize Sanayi Bölgesi 21. Cadde No:83 Ostim - ANKARA
Tel: (0312) 394 10 58
Faks: (0312) 394 10 59
GSM: 0533 339 46 43

FM 200 gazlı söndürme sistemleri, ekipmanlarınızın korunmasında veya çalışma devamlılığının sağlanması gereken hacimlerde etkin şekilde kullanılan sistemlerin başında gelmektedir. Bilgi işlem odaları, izleme ve kontrol merkezleri, data ve endüstriyel odalar, telefon santralleri, enerji üretim merkezleri, arşivler vb. hacimlerde yaygın olarak kullanım alanı bulunmaktadır.

FM 200 gazı menşei ve geçerli standartlar

Ümit Yangın ve Güvenlik - Davlumbaz söndürme sistemleriFirmanıza tesis edilecek FM 200 gazlı söndürme sistemi ISO14520 standardına uygundur. EEC, FM 200 gazlı söndürme sistemlerini anahtar teslim olarak tesis etmektedir.

FM 200 gazlı söndürme sistemleri lokal olarak kurulabileceği gibi bir bütünün parçası olarak da tesis edilebilir. Firmamız ürünleri arasında önemli bir yeri olan Edwards yangın algılama sistemleri ile FM 200 gazlı söndürme sistemleri entegre edilebilmektedir. Algılama hattı üzerine tesis edilen onaylı söndürme kontrol üniteleri ile birden fazla FM 200 gazlı söndürme sistemleri tek merkezden izlenebilir ve yönetilebilir olmaktadır.

FM 200 gazlı söndürme sistemi farklı özelliklere sahip hacimlerde başarılı bir şekilde tesis edilmektedir.

  • • Tasarım konsantrasyonunun insana zarar verebilecek en düşük seviyenin altında (LOAEL) olduğu insanlı hacimlerde kullanılabilmesi nedeni ile geniş uygulama alanı bulunmaktadır. LOAEL, zehirlilik veya fizyolojik olarak ters etki gösteren en düşük konsantrasyonunu ifade etmektedir.
  • Hızlı bir şekilde söndürme yapmaktadır.
  • FM 200 gazının kimyasal yapısı iletkenlik özelliği göstermez.
  • Temiz bir gaz olması nedeni ile ortamda kirlilik yaratmamaktadır.
  • Ozona zarar vermemektedir.